UA
RU
Вхід
Реєстрація

Декоративні доріжки

 
Автополив
 

Доріжки - це елемент першої необхідності на території будь-якої ділянки, за допомогою якого комфортно можна дістатися від одного об'єкту до іншого.

Декоративні доріжки несуть ту ж місію, що й звичайні побутові, а також додатково виконують функцію декору території.

Вибрати стиль, матеріал, колір, форму, висоту, величину складових елементів доріжки - дуже важливий момент, тому що від цього буде залежати зовнішній вигляд всього Вашого саду. Також добре знати будову самої доріжки і нюанси процесу її укладання. Дуже важливо правильно вписати доріжку в стилістику ландшафту, так як вона або вигідно підкреслить ландшафтний дизайн, або загубиться в ньому, або зіпсує всю картину.

При виборі правильної доріжки потрібно дотримуватися особливих правил, а ідеальним варіантом буде звернутися за порадою до дизайнера.

Так, компанія Healthy Plants спеціалізується на створенні індивідуальних ландшафтних дизайнів з урахуванням найдрібніших деталей. Наш клієнт може бути абсолютно спокійним, що не зустріне садок або ділянку схожі на свій.

Правильне розташування доріжки - це запорука зручності й краси території.

Декоративні доріжки здатні грамотно організувати простір на ділянці і систематизувати його. Так, наприклад, декоративна доріжка на дачі дозволить комфортно користуватися кожним куточком ділянки. А доріжка в газоні виключить момент його витоптування і допоможе легко обслуговувати смарагдовий покрив.

Порада: підбирайте доріжку під стиль будівель на ділянці, щоб доповнити стилістичну чашу гармонійним елементом.

Також варто врахувати природні особливості місцевості з метою продовження терміну служби Вашої звивистої стежини.

Правила облаштування доріжок:

 • конфігурація доріжок повинна відповідати рельєфу території;
 • доріжка повинна вигідно підкреслювати особливості ландшафту і вміло приховувати недоліки;
 • доріжка повинна стилістично вписуватися в загальний дизайн об'єкта;
 • з доріжки повинен відкриватися найефектніший вид, яким може пишатися територія;
 • доріжка повинна «відводити» від невигідних місць і засіків ділянки;
 • доріжка повинна грамотно оточувати територію клумб і газонів, виключати можливість їх витоптування і полегшувати процедуру їх обслуговування;
 • доріжка повинна бути спланована таким чином, щоб візуально розширювати територію ділянки і, по можливості, не перерізати основні зелені зони;
 • не бажано, щоб доріжка містила гострі кути і складні розвилки, так як все це лише ускладнить процедуру обслуговування ділянки;
 • параметри доріжки повинні бути витримані з розрахунку цільового призначення ділянки та її площі (рекомендована ширина пішохідної доріжки від 0,7 м).
Хочете зробити замовлення або отримати консультацію?
Передзвоніть нам або напишіть повідомлення!
(096) 700-08-81
Написати повідомлення

При облаштуванні стежок слід знати, що прямолінійні форми краще використовувати при облаштуванні парків і садів, а також для закладки найкоротших шляхів до колодязя, свердловин, альтанок тощо. Звивисті доріжки добре застосовувати з метою візуального розширення території. Розумна геометрична комбінація садових споруд - це вірний шлях до правильно організованого ландшафту.

З чого може бути зроблена декоративна доріжка:

 • тверді матеріали (натуральний камінь, бруківка, плитка, цегла тощо);
 • м'які матеріали (різні крихти, галька, гравій, пісок, кора тощо).

Доріжки бувають: покрокові, моноліт тощо.

Трендом сьогоднішнього дня є покрокова доріжка. Свою назву вона отримала через свій зовнішній вигляд. Виглядає вона як окремі самостійні секції, які буквально розраховані на крок людини. Між цими секціями вдало розташовується трава, відсика тощо, благополучно утворюючи симбіоз каменю з рослиною (відсипкою). Для створення таких доріжок добре використовувати плити, колоті камені, пні тощо. Матеріал з нерівними краями лише підкреслить природність стежки і внесе колорит у ландшафт.

Плюси покрокових доріжок:

 • так як структура доріжки не монолітна, а секційна, це дає можливість дощовій воді і талому снігу стікати з плит і вбиратися в простір між секціями, таким чином не дозволяючи воді застоюватися;
 • в деяких випадках покрокова доріжка дозволяє економити кількість плит (якщо порівнювати з витратою плит для моноліту), а також не завжди вимагає мощення подушки як основи;
 • для покрокових доріжок також підходять штучні матеріали, наприклад, штучний камінь.

Важливою вимогою до покрокових стежин є те, що кожна їх секція повинна бути не менше 30х40 см. Це оптимальний розмір плити, на яку комфортно поміститися стопа людини. Зовсім не обов'язково, щоб одна секція доріжки була цілісним шматком, допускається з'єднання декількох елементів в одне ціле потрібного розміру.

Вибираючи матеріали для мощення декоративних доріжок, слід керуватися особливістю рельєфу ділянки, структурою грунту, рівнем інтенсивності експлуатації.

Так, для мощення автомобільних заїздів і паркувальних місць непогано використовувати, наприклад, бетон - недорогий і відносно простий в укладанні.

Для мощення садових стежок, патіо, зон для відпочинку згодиться кам'яна доріжка, доріжка з піщаника, конструкції з плитки тощо.

Доріжки призначені для піших прогулянок можна виготовити як з м'яких матеріалів (дерево, відсипки, дрібний гравій, кора тощо), так і з твердого покриття (бетон, камінь, плитка тощо), але все ж тротуарна плитка, укладена на правильну подушку, буде найбільш довговічною конструкцією. Також позитивно на життєдіяльність патіо або майданчика для відпочинку вплине використання геотекстилю, плівки. Даний матеріал слід підкласти під низ поверхні для ходьби. Така проста маніпуляція дозволить запобігти усадці доріжки, не дасть прорости бур'янам тощо.

Ще дуже важливим моментом при виборі покриття для подвір'я залишається той факт, що доріжка не повинна бути слизькою в сиру погоду.

Компанія Healthy Plants - лідер в ландшафтній індустрії, надає послуги, які повністю вирішують питання благоустрою, озеленення території та встановлення автополива на Вашій ділянці. Ми розробляємо для кожного свого замовника унікальний проект (план) і створюємо індивідуально- неповторну атмосферу на ділянці. Чек на наші послуги абсолютно адекватний, а для постійних наших клієнтів у нас існує вигідна схема співпраці.

Декоративні доріжки. Ціна

Такий потрібний елемент ландшафту як декоративна доріжка, замовити можна прямо зараз, просто звернувшись за допомогою до наших фахівців. Ми красиво впишемо її в дизайн Вашого ландшафту, допоможемо визначитися із зовнішнім виглядом, формою, матеріалами і т.д. Якщо Ви бажаєте, щоб Ваша стежка виглядала як витвір мистецтва, можна виконати її поєднуючи кілька матеріалів, викладаючи з них найоригінальніші композиції.

Наша фірма має багаторічний досвід створення красивої атмосфери на різній місцевості і рельєфах. Ми вміємо майстерно покращити абсолютно будь-яку територію, про що свідчать наші численні об'єкти, які можна зустріти в наступних містах: Київ, Обухів, Васильків, Бровари, Вишневе, Конча-Заспа, Київська область (Біла Церква), Узин, Володарка, Тараща, Сквира, Рокитне та ін.

Підтвердженням високого рівня нашого професіоналізму є приклади робіт і фото (відео) наших об'єктів, які можна побачити, зайшовши на нашу інтернет сторінку. Ваші позитивні відгуки є найкращим стимулом на шляху до нашого самовдосконалення і найвищою мірою похвали.

Ми любимо свою роботу і цінуємо кожного свого клієнта!

plant
 
 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація: