UA
RU
Вхід
Реєстрація

Комунальне обслуговування

 

Екологічна обстановка багатьох міст швидко погіршується. І важливу роль у цьому відіграє несвоєчасне прибирання міста. Але застосування різних моделей комунальної техніки дозволяє успішно впоратися із завданням щодо наведення чистоти.

Машини комунального господарства призначаються для прибирання територій та їхнього санітарного очищення. Користь, яку приносять такі агрегати, величезна, адже в умовах густонаселених міст за допомогою одних людських ресурсів підтримувати порядок просто неможливо, а використання комунальної техніки дозволяє якісно і швидко очистити великі площі з різноманітним покриттям.

Одна одиниця такої техніки здатна замінити 2–3 десятки робітників. При цьому очевидна економія не тільки часу, а й коштів. Тому саме комунальним машинам належить головна роль в забезпеченні чистоти і комфорту мегаполісу. Для роботи у певний сезон року застосовується спеціальна техніка. Для літніх та частково зимових робіт комунальні господарства використовують поливомийні машини. Завдання цих агрегатів – видалення піску та бруду з дорожніх покриттів, полив асфальту, змивання пилу із придорожніх конструкцій.

Підмітально-прибиральні машини дозволяють успішно справлятися   з різними типами робіт. Наявність у комплектації приводних щіток, відвалу, бункера для сміття, гідравлічної та водної систем дозволяє техніці виконувати наступні функції (залежно від варіанту моделі):

 чистка тротуарів та доріжок з асфальтобетонним покри 

 чистка вулиць від неущільненого снігу та сміття, прибирання ґрунтових наносів;

Щоб у холодну пору року снігові наноси не перешкоджали руху транспорту та пішоходів, дороги розчищають снігоприбиральні машини. Ця техніка може змітати, підбирати та відкидати сніг.

 

Розміри сучасної снігоприбиральної техніки дуже варіативні від портативних варіантів з ручним управлінням до великих автоматизованих гігантів.

Щодня комунальна техніка підтримує міста в чистоті відповідно до регламенту з комплексного утримання об'єктів господарства,  забезпечує комфорт пішоходів та автомобілістів та нормальне функціонування міського життя.

Гарантуємо оптимальне співвідношення ціни і якості виконаних робіт.

Доступна будь-яка зручна для Вас форма оплати!

Інструкція того, як ми працюємо: Дзвінок - Виїзд - Договір -Реалізація.

Наша фірма має багаторічний досвід роботи в різних умовах.

 

Ми вміємо майстерно облагороджувати абсолютно будь-яку територію, про що свідчать наші численні замовники в наступних містах та селах: Київ, Обухів, Васильків, Бровари, Вишневе, Конча-Заспа, Київська область (Біла Церква), Узин, Володарка, Тараща, Сквира, Рокитне, Гатне, Білогородка, Нові Безрадичі, Козин, Крушинка тощо.

Підтвердженням високого рівня нашого професіоналізму є приклади робіт і фото наших об'єктів, які можна побачити, зайшовши на нашу інтернет сторінку. Ваші позитивні відгуки є найкращим стимулом на шляху до нашого самовдосконалення.

Ми любимо свою роботу і цінуємо кожного свого клієнта!

 

 
 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація: