UA
RU
Вхід
Реєстрація

Водойми

 

Штучні водойми завжди були окрасою та центром ландшафтних композицій. І в сучасному озелененні та ландшафтному дизайні різноманітні штучні водойми та канали також відіграють важливу роль, оскільки дивитися на поверхню води ніколи не набридає.

Водойми, що використовуються в ландшафтному дизайні,     можна поділити за їх призначенням:

 Декоративні водоймища, які служать тільки для окраси.

 Штучні ставки для плавання.

Вибір місця розташування водних об'єктів на дільниці робиться               з урахуванням особливостей ґрунту та інших нюансів.

Вибір правильного місця для штучного водоймища складається з наступних кроків:

 фахівці виявляють найнижче місце на території;

 прокладаються мережі для забезпечення безперебійного водопостачання   та підсвічування об'єкта;

 прибираються великі чагарники та дерева, які можуть руйнувати гідроізоляцію.

Після цього проводять безпосередньо земляні роботи. Спеціалісти  компанії Healthy Plants виконають ландшафтний дизайн-проект, враховуючи вимоги та побажання клієнта, а також особливості наявного ландшафту.

 Водойми, створені штучним шляхом, можуть бути таких видів:

 Ставок творюється шляхом перекриття природного водотоку  та може бути будь-якого розміру, залежно від побажань замовника. При виборі форми такого водоймища варто враховувати стиль саду, місце розташування, рельєф території. Особливо популярні сьогодні каскадні ставки, які створюють особливу атмосферу вишуканості.

 Водоспад - падаюча з висоти вода зачаровує не лише своїм зовнішнім виглядом, а й заспокійливим звуком. Також подібний елемент ландшафтного дизайну оцінять люди, чиї будинки розташовані біля дороги: слухати шум води, що падає, набагато приємніше, ніж гул автомобілів. Часто в садах встановлюють невеликий каскад, така композиція виглядає гармонійно та природно.

 Струмок. При облаштуванні водойми у дворі важливо досягти максимальної природності. Тому дизайнери створюють багато вигинів, переливів та інших перешкод. Розміщувати струмок потрібно поблизу іншого водоймища, з якого і буде здійснюватися подача води. На швидкість потоку впливає ширина та кут нахилу русла. Через широкий струмок можна перекинути місток і великий валун.

 Міні ставок - підійде для власників невеликих ділянок. Дизайнери створюють композиції з кількох невеликих резервуарів, висаджуючи з обох боків водні рослини. Деякі навіть облаштовують міні-фонтани. Але не варто встановлювати таке водоймище на сонці, оскільки вода в ньому буде цвісти і нагріватися.

Штучні водойми. Ціна

Гарантуємо оптимальне співвідношення ціни і якості як на матеріал так і на виконання робіт. Доступна будь-яка зручна для Вас форма оплати!

Інструкція того, як ми працюємо: Дзвінок - Виїзд - Договір - Реалізація.

Наша фірма має багаторічний досвід роботи на різних ландшафтах. Ми вміємо майстерно перетворити абсолютно будь-яку територію, про що свідчать наші численні об'єкти, які можна зустріти в наступних містах: Київ, Обухів, Васильків, Бровари, Вишневе, Конча-Заспа, Київська область (Біла Церква), Узин, Володарка, Тараща, Сквира, Рокитне, Гатне, Білогородка, Нові Безрадичі, Козин, Крушинка тощо.

Підтвердженням високого рівня нашого професіоналізму є приклади робіт і фото (відео) наших об'єктів, які можна побачити, зайшовши на нашу інтернет сторінку. Ваші позитивні відгуки є найкращим стимулом на шляху до нашого самовдосконалення.

Ми любимо свою роботу і цінуємо кожного свого клієнта!

 

 
 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація: