UA
RU
Вхід
Реєстрація

Підпірні стінки

 

Підпірні стінки - головний інструмент для роботи зі складним рельєфом на ділянці. З їх допомогою не тільки створюють тераси або грають з площинами та вирівнюванням, але й підкреслюють красу пейзажу рокаріїв та альпінаріїв, зміну висоти, стиль саду, його характер. Підпірні стінки дозволяють грати з піднятими та опущеними майданчиками. Сучасні та екологічні стінки допомагають недоліки саду перетворити на його головні переваги.

Навіщо потрібні підпірні стіни? Ідеально рівні ділянки – велика рідкість. Плоскі, що не вимагають жодних глобальних зусиль, виділені спеціально під сади, де велику площу повинен зайняти город, стандартні дачні ділянки з абсолютної норми перетворилися на далеко не наймодніший і найперспективніший варіант.

І ситуацій, коли для досягнення цього нав'язаного стереотипами минулого ідеалу спеціально розрівнюють усю площу саду, стає дедалі менше. А ось таких проектів, у яких рівний або майже рівний рельєф додатково змінюють, створюючи перепади та рівні, навпаки, стає більшим.

Працювати з ділянками складного рельєфу та рельєфом загалом дозволяють засоби створення та зміцнення перепадів висот. І головними є підпірні стінки.

З дрібними перепадами рельєфу, пологими схилами або укосами з щільним, стійким ґрунтом працюють за допомогою зміцнюючого озеленення, спеціальних ґрунтопокровників та чагарників.

Але з крутими схилами, урвищами, легким ґрунтом, великими уступами та перепадами висот більше 50 см можна працювати лише за допомогою підпірних стін. Вони просто не мають альтернатив там, де рослини не можуть стримати обсипання ґрунту або впоратися з його масою.

Підпірні стінки — єдиний інструмент створення постійних об'єктів, розташованих нижче або вище за «центральний» рівень саду — горизонт. Це конструкції або споруди, які протидіють бічному тиску ґрунту та утримують ґрунт від сповзання та зміцнюють схили, укоси, западини та опуклості.

З точки зору функціональності до підпірних стінок можна віднести абсолютно будь-яку конструкцію, головним завданням якої є зміцнення схилу, створення терас або перешкоджання обсипанню та руйнуванню ґрунту.

Всі підпірні стіни – об'єкти одночасно функціональні та декоративні. З погляду ландшафтного дизайну і естетики вони належать до структуруючих елементів. Вони поділяють ділянки на зони, маскують те, що хочеться приховати, привносять лад і гармонію.

В останні роки декоративна роль підпірних стін стала домінуючою і їх все частіше стали використовувати тільки для естетичної мети без видимої практичної ролі. Але й свого статусу єдиного інструменту для роботи з ярами, схилами, схилами та іншими перепадами висот вони не втрачають. Підпірні стінки використовують для:

 для створення терас у багаторівневому саду, розбитому на рівні майданчики-тераси;

 створення рівних просторів та зон на ділянках зі складним рельєфом;

 імітування складних та гірських ландшафтів;

 поділу функціональних зон та обрамлення майданчиків;

 "консервації" складного природного рельєфу;

 доповнення чи заміни кам'янистих садів;

 обрамлення квітників та створення багаторівневих та вертикальних клумб;

 доповнення водойм та об'єктів малої архітектури.

Особливості зведення підпірних стін

Для бетонних підпірних стін необхідно не тільки правильно підібрані бетонні суміші, але і зміцнююча арматура і опалубка. Споруджують їх у два етапи - спочатку створюють дренажну подушку і при потребі заливають фундамент. Потім встановлюють опалубку та арматуру та проводять заливку каркаса.

Для довгих стінок не обійтися без спеціальної дренажної системи відведення води. Якісне висихання бетонної конструкції - ключовий момент у спорудженні бетонних підпірних стін. Їхню зовнішню сторону можна пофарбувати або додатково облицьовувати, домагаючись подібності зі стіною з каменю.

Спорудження стін з габіонів зводиться до установки блоків на підготовлену піщано-щебеневу подушку, яку створюють за загальним принципом

Створення комбінованих стін проводять за принципом сухої кладки, скріплюючи окремі елементи цементним розчином (зазвичай скріплюють нестійкі, неплоскі камені та дрібніші елементи з великими плитами та валунами).

Спеціалісти компанії Healthy Plants допоможуть спроектувати та втілити в життя будь які підпірні стінки!

Підпірні стінки. Ціна

Гарантуємо оптимальне співвідношення ціни і якості як на матеріал так і на виконання робіт. Доступна будь-яка зручна для Вас форма оплати!

Інструкція того, як ми працюємо: Дзвінок - Виїзд - Договір - Реалізація.

Наша фірма має багаторічний досвід роботи на різних ландшафтах. Ми вміємо майстерно перетворити абсолютно будь-яку територію, про що свідчать наші численні об'єкти, які можна зустріти в наступних містах: Київ, Обухів, Васильків, Бровари, Вишневе, Конча-Заспа, Київська область (Біла Церква), Узин, Володарка, Тараща, Сквира, Рокитне, Гатне, Білогородка, Нові Безрадичі, Козин, Крушинка тощо.

Підтвердженням високого рівня нашого професіоналізму є приклади робіт і фото (відео) наших об'єктів, які можна побачити, зайшовши на нашу інтернет сторінку. Ваші позитивні відгуки є найкращим стимулом на шляху до нашого самовдосконалення.

Ми любимо свою роботу і цінуємо кожного свого клієнта!

Все, що потрібно для отримання професійної допомоги від нашої команди – це залишити заявку на сайті.

 

 
 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація: