UA
RU
Вхід
Реєстрація

Автополив

 

Правильне проектування і монтаж - це запорука багаторічної роботи системи автоматичного поливу, що забезпечує нормальне зрошення рослин, а це означає, що Ваш сад буде радувати Вас багато років.

ЧОМУ ВАМ ВАРТО ОБРАТИ НАС:

 • 10 років на ринку автоматичного поливу
 • Більше 400 реалізованих об'єктів
 • Якісне обладнання Hunter (США)
 • Виїзд фахівця безкоштовно
 • Гарантія на систему поливу

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО:

 • Наш фахівець виїде до Вас, для вивчення всіх особливостей території, зробить необхідні заміри, після чого розрахує схему поливу індивідуально під Ваш ділянку.
 • Згодом для Вас буде розроблено оптимальний проект з урахуванням всіх технічних характеристик обладнання.
 • Після затвердження проекту, складаємо кошторис робіт і план їх проведення.
 • Виконання робіт в максимально короткі строки.
 • Здача готового об’єкту.

За Вашим бажанням ми також можемо укласти договір на подальше сервісне обслуговування.

Автоматична система поливу має 2 роки гарантії на монтаж та 5 років гарантії на обладнання!

Залиште заявку на розрахунок автоматичного поливу

та встигніть отримати акційну пропозицію

безкоштовний виїзд спеціалістів і знижку на монтаж обладнання.

Зв'язатися

Автоматичний полив - це сучасне і ефективне рішення по обслуговуванню Вашої ділянки, яке дозволить мінімізувати участь людини в життєдіяльності Ваших ландшафтів. Це можливість зробити Ваші рослини здоровими і красивими.

Автополив

Сьогодні полив система - це, саме та, розумна і сучасна система, яка відкриває перед Вами ряд перспективних можливостей:

 • можливість своєчасного і нормованого забезпечення опадів незалежно від того чи потрібен вам автополив газону, теплиць або присадибних ділянок;
 • можливість застосування різних систем подачі води, в тому числі полив з накопичувальних резервуарів, водойм, автополив з бочки;
 • можливість систематизованого і дистанційного керування;
 • можливість поливу великих площ;
 • можливість суттєво заощадити витрати води і мінімізувати її втрати;
 • можливість контролю і обліку рівня вологості грунту та інтенсивності атмосферних опадів з метою запобігання надмірного зволоження грунту.

Компанія «Healthy Plants» є лідером на ринку з надання послуг у сфері озеленення і ландшафтного дизайну. Сьогодні ми кращі з підбору та втілення в життя технологій, які тісно пов'язані з водним балансом Вашої території. Тому тільки наші фахівці точно знають, яка система автоматичного поливу потрібна саме Вам. Ми не тільки допоможемо визначитися з вибором, але й розробимо індивідуальний план і в найкоротші терміни виконаємо монтаж даної системи. Також надамо комплексний пакет послуг, завданням якого буде супровід об'єкту протягом довгих років, тим самим зберігаючи його красу на вищому рівні.

Співпраця з «Healthy Plants» забезпечить Вам:

 • легкість і комфорт під час обслуговування території, що поливається за рахунок грамотного розміщення фурнітури;
 • можливість вибору оптимального режиму поливу індивідуально для ваших рослин, шляхом підбору потрібних клапанів, датчиків та інших аксесуарів;
 • довговічність роботи нашого обладнання;
 • довгострокове обслуговування нашого обладнання і ряд супутніх послуг по догляду та благоустрою території.

Через зміну кліматичних умов, наслідком чого є аномальна спека і посуха або, навпаки, затяжні дощі, наприклад, правильний полив газону, став надзвичайно важливим рубежем в процесі його вирощування та догляду. Дуже важливо не пересушити, але, в той же час, й не залити грунт під рослиною, тому що обидва чинники призведуть до її загибелі.

Ще один важливий фактор - це чітке розуміння того, що Ви закриєте питання подачі і розподілу води по території ділянки до того як на ньому зазеленіють перші рослини. Тут йдеться про грамотне планування робіт з благоустрою території, що істотно заощадить Ваші гроші і збереже Ваші нерви.

Ідеальний газон, родючий фруктовий сад і ягідні грядки, розкішний живопліт, вишукані альпійські гірки і вічно зелені живі вертикальні композиції, зимові сади і декоративні ставки, оточені казковими ландшафтами - все це реально при правильній і індивідуальній розробці комплексної системи поливу. Так команда професіоналів «Healthy Plants» і наші партнери, фірма «Hunter», готова надати Вам весь спектр послуг, який дозволить напоїти Вашу ділянку водою. Правильно встановлена ​​і запрограмована система легко забезпечить автоматичний полив газону або іншої присадибної ділянки абсолютно в будь-який час доби, не вимагаючи Вашої постійної присутності і контролю. Якщо у Вас є теплиця, полив якої не влаштовує Вас з якихось причин, тоді звертайтеся до нас.

Автополив «Hunter» (хантер) купити можна, звернувшись до наших фахівців.

Не знаєте де замовити автополив, ціна якого буде більш ніж адекватною, тоді дзвоніть до нас. У нас є поливальна система, купити яку можна за оптимальною ціною. Кошторис ми зкорегуємо за рахунок врегулювання кількості комплектуючих та інших робочих моментів. САП - це дуже простий і необхідний атрибут ведення розумного догляду за рослинами, який складається з нескладних, з конструктивної точки зору, елементів, але вимагає професіоналізму при проектуванні і складанні.

Важливим залишається той факт, що автополив рослин замовити варто там, де Вас забезпечать довгостроковими гарантіями і гідною технічною підтримкою. А це означає, що автополив замовити потрібно саме у нас!

Наша гордість - це відгуки наших вдячних клієнтів, а приклади робіт - це наша візитна картка.

Ми надаємо послуги найвищого рівня, а наша ціна найприйнятніша.

Наші фахівці забезпечать монтаж в зручній для вас місцевості. Територіально наші об'єкти можна зустріти в наступних містах: Київ, Київська область (Біла Церква), Васильків, Жашків, Узин, Обухів, Тараща, Фастів, Володарка, Тетіїв і т.д.

Ми будемо вдячні, якщо Ви залишите свої відгуки на сайті нашої компанії, Ваша думка дуже цінна для нас.

Ми любимо свою роботу і цінуємо кожного свого клієнта!

plant
 
 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація: