UA
RU
Вхід
Реєстрація

Автополив

 

Правильне проектування і монтаж - це запорука стабільної роботи системи автоматичного поливу, що забезпечує нормальне зрошення рослин, а це означає, що Ваш сад буде радувати Вас багато років.

ЧОМУ ВАМ ВАРТО ОБРАТИ НАС:

 • 12 років на ринку автоматичного поливу
 • Більше 600 реалізованих об'єктів
 • Якісне обладнання Hunter (США)
 • Виїзд фахівця безкоштовно
 • Гарантія на систему поливу

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО:

 • Наш фахівець виїде до Вас, для вивчення всіх особливостей території, зробить необхідні заміри, після чого розрахує схему поливу індивідуально для Вашої ділянки.
 • Згодом для Вас буде розроблено оптимальний проект з урахуванням всіх технічних характеристик обладнання.
 • Після затвердження проекту, складаємо кошторис і план проведення робіт.
 • Виконання робіт здійснюється в максимально стислий термін.
 • Здача готового об’єкту.

За Вашим бажанням ми також можемо укласти договір на подальше сервісне обслуговування.

Автоматична система поливу має 2 роки гарантії на монтаж та 5 років гарантії на обладнання!

Залиште заявку на розрахунок автоматичного поливу

та встигніть отримати акційну пропозицію

безкоштовний виїзд спеціалістів і знижку на монтаж обладнання.

Зв'язатися

Автоматичний полив - це сучасне і ефективне рішення по обслуговуванню Вашої ділянки, яке дозволить мінімізувати участь людини в догляді за територією. Це можливість зробити Ваші рослини здоровими і красивими.

 

Сьогодні полив система - це, саме та, розумна і сучасна система, яка відкриває перед Вами ряд перспективних можливостей:

 • можливість своєчасного і нормованого забезпечення опадів незалежно від того чи потрібен вам автополив газону, теплиць або присадибних ділянок;
 • можливість застосування різних систем подачі води, в тому числі полив з накопичувальних резервуарів, водойм, автополив з бочки;
 • можливість систематизованого і дистанційного керування;
 • можливість поливу великих площ;
 • можливість суттєво заощадити витрату води;
 • можливість контролю і обліку рівня вологості грунту та інтенсивності атмосферних опадів з метою запобігання надмірного зволоження грунту.

Компанія «Healthy Plants» є лідером на ринку з надання послуг у сфері озеленення і ландшафтного дизайну. Сьогодні ми кращі з підбору та втілення в життя технологій, які тісно пов'язані з водним балансом Вашої території. Тому тільки наші фахівці точно знають, яка система автоматичного поливу потрібна саме Вам. 

Через зміну кліматичних умов, наслідком чого є аномальна спека і посуха або, навпаки, затяжні дощі, правильний полив газону, став надзвичайно важливим етапом в процесі його вирощування та догляду. Дуже важливо не пересушити, але, в той же час, й не залити грунт під рослиною, тому що обидва чинники призведуть до її загибелі.

Ще один важливий фактор - це чітке розуміння того, що потрібно вирішити питання подачі і розподілу води по території ділянки до того як на ньому зазеленіють перші рослини. Тут йдеться про грамотне планування робіт з благоустрою території, що істотно заощадить Ваші гроші і збереже Ваші нерви.

Ідеальний газон, родючий плодовий сад і ягідні грядки, розкішний живопліт, вишукані альпійські гірки і вічно зелені живі вертикальні композиції - все це реально отримати при правильному проектуванні та мантажі системи поливу. Команда професіоналів «Healthy Plants» і наші партнери, фірма «Hunter», готові надати Вам весь спектр послуг, який дозволить забезпечити Вашу ділянку водою. Правильно встановлена ​​і запрограмована система легко забезпечить автоматичний полив газону та присадибної ділянки в будь-який час доби, не вимагаючи Вашої присутності і контролю. 

Автополив «Hunter» (хантер) купити можна, звернувшись до наших фахівців.

Не знаєте де замовити автополив, ціна якого буде більш ніж адекватною, тоді дзвоніть до нас. 

Важливим залишається той факт, що автополив рослин замовити варто там, де Вас забезпечать довгостроковими гарантіями і гідною технічною підтримкою.

Наша гордість - це відгуки наших вдячних клієнтів, а приклади робіт - це наша візитна картка.

Територіально наші об'єкти можна зустріти в наступних містах: Київ, Київська область (Біла Церква), Васильків, Жашків, Узин, Обухів, Тараща, Фастів, Володарка, Тетіїв, Гатне, Хотів і т.д.

Ми будемо вдячні, якщо Ви залишите свої відгуки на сайті нашої компанії, Ваша думка дуже важлива для нас.

Ми любимо свою роботу і цінуємо кожного свого клієнта!

plant
 
 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація: