UA
RU
Вхід
Реєстрація

Обслуговування

 
Автополив

Обслуговування - це процес надання послуг, які можуть надаватися до безпосереднього процесу здійснення покупки, під час і після неї. Відповідно, чим вищий рівень, на якому було виконане замовлення, тим більш виправдані очікування споживача, який в майбутньому може стати постійним клієнтом. Вдячний споживач - це гарантія того, що про компанію будуть разповсюджуватися тільки лояльні відгуки.

Ми, компанія Healthy Plants, - лідер з надання послуг в ландшафтній індустрії, маємо чіткі переконання про те, що обслуговування є дуже важливою і невід'ємною складовою на кожному етапі взаємодії замовника з виконавцем, і тому постійно допомагаємо своєму клієнтові.

Високоякісне обслуговування - це запорука успіху компанії, завдяки якому утворюються довгострокові зв’язки між споживачем і самою організацією. Внаслідок таких взаємовигідних відносин, замовник отримуєте високоякісний сервіс, а компанія, що надала послугу, збільшує чисельність своїх продажів і примножує прибуток.

Так, компанія Healthy Plants вже більше десяти років надає спектр висококласних послуг своїм клієнтам і забезпечує їх довгостроковою підтримкою. Ми не дотримуємося «разової політики» в своїх діях, а готові супроводжувати клієнта і нести відповідальність перед ним за свої дії довгі роки.

Хочете зробити замовлення або отримати консультацію?
Передзвоніть нам або напишіть повідомлення!
(096) 700-08-81
Написати повідомлення

Безліч людей звертається до нас за допомогою і ми намагаємося втілити бажання кожному. Гарна підтримка замовника грає важливу роль на шляху компанії до її успіху.

Компанія Healthy Plants прогресивно розвиваюча організація, яка має в своєму підрозділі спеціалізовані відділення, які відповідають за якісне виконання відповідних робіт.

Відділення обслуговування газону. Виконує важливу роль в нашому робочому процесі. Обслуговування газону - це комплекс заходів, що включає в себе аерацію, скарифікацію, підгодівлю, стрижку, пісковання, обробку від бур'янів, обробку від хвороб та інші заходи по створенню ідеального трав'яного покрову.

Відділення обслуговування саду. Обслуговування саду, ділянки навколо Вашого будинку або ж догляд за декоративними рослинами - все це кропітка праця, яка вимагає високого ступеня професіоналізму, часу, навичок і відповідної освіти.

У нашому штаті зібрані кращі садівники, які зі знанням справи допоможуть Вам вирішити дане питання - будь-то питання по обрізці плодових дерев, обрізці декоративних рослин, збиранню клумб, обробці рослин від шкідників, обробці рослин від хвороб або інших лікувально-санітарних заходах з відновлення дерева.

Відділення обслуговування території. Тут Вам допоможуть в питаннях прибирання території, миття тротуарної плитки, відновлення лакофарбових покриттів, а в зимові снігові місяці, розчистять сніг. Наші постійні клієнти абсолютно переконані в тому, що користуватися комплексним обслуговуванням, яке надає наша фірма, це не тільки зручно, але й дуже вигідно.

Грань між продуктом та послугою по його запуску і догляду вже давно розмилася, і обслуговування клієнтів для нас стало частиною самого продукту. Ми надаємо замовнику повний комплекс, обслуговування території тоді для клієнта не є рутиною і зайвою турботою.

Обслуговування ділянок за договором - це роками відпрацьована схема довгострокової взаємодії з клієнтом, інструкція роботи якої максимально зрозуміла і комфортна для нашого замовника.

Наша фірма надає послуги найвищої якості і професійний догляд за ділянкою. Саме ми можемо запропонувати Вам догляд за садом, ціна якого Вас приємно здивує або повне обслуговування території, вартість якого буде більш ніж адекватною. Наші фото (відео) звіти і приклади робіт ви можете побачити, відвідавши наш інтернет сайт.

У багатьох містах ми вже надаємо комплексне обслуговування ділянок, Київ тому не виключення, і це, перш за все, довіра до нас і можливість ще раз довести, що праця «Healthy Plants» не даремна.

Ви даєте нам можливість бути творцями і художниками на Ваших ділянках, а ми намагаємося зробити світ, який Вас оточує, прекраснішим. Наша фірма надає обслуговування території, ціна якого стане оптимальною для споживача абсолютно різного класу. Звернувшись до наших фахівців за допомогою, Вам буде надано прайс лист на садові роботи, який допоможе визначитися з бюджетом і скласти кошторис, що дозволить зрозуміти фінансову сторону даного питання.

Обслуговування території замовити можна прямо зараз, подзвонивши нам по телефону або залишивши заявку на нашому сайті. Наш профіль - ландшафтні роботи. Київ і Київська область є тому підтвердженням, а саме розкішні дворики, футбольні поля, рукотворні водойми, родючі сади, живоплоти і новомодні клумби.

Географія наших робіт досить обширна: Київ, Київська область (Біла Церква), Вишневе, Бровари, Конче Заспа, Бориспіль, Обухів, Узин, Володарка, Тараща та ін.

Для нас надзвичайно важлива думка кожного нашого клієнта, ми відкриті до спілкування і приймемо до уваги всі Ваші відгуки, які можна залишити на нашому інтернет сайті.

Ми любимо свою роботу і цінуємо кожного свого клієнта!

plant
 
 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація: