UA
RU
Вхід
Реєстрація

Комплексний догляд за територією

 
Автополив

Час – це найцінніший ресурс, який не відновлюється. І ми часто живемо з відчуттям, що його бракує на найважливіші речі. Тому залиште його для приємних моментів.

Ми підрахували, що для якісного обслуговування саду та газону протягом року витрачається в середньому 252 години, а це 31 повноцінний 8-годинний робочий день!!! Тому Ви можете придбати річний пакет послуг професійного догляду за ділянкою та звільнити час для відпочинку з родиною та друзями!

Ми працюємо – Ви відпочиваєте!

Обслуговування території - це сукупність робіт, які виконуються з метою поліпшення стану території або підтримки її в належному стані.

Обслуговування території - це професійний догляд за територією, завдяки якому можна істотно продовжити життєдіяльність рослинності і предметів побуту на території. Також в такому процесі як обслуговування прибудинкової території допускається створення нових елементів, які є необхідними в повсякденному побуті для підвищення рівня комфорту побутового оточення.

Своєчасне і розумне обслуговування будинку та прибудинкової території - це запорука довголіття та краси Вашого майна.

Так, компанія Healthy Plants - лідер в ландшафтній індустрії, надає повний спектр послуг в сфері озеленення, благоустрою та установки автополива.

Ми надаємо повне обслуговування території, домоволодіння, що дозволить позбавити господарів від нудної побутової рутини. До числа наших працівників входять висококваліфіковані садівники, ландшафтні дизайнери і правильно навчені фахівці, які легко закриють питання по догляду за садом і присадибною територією. Саме у нас можна замовити обслуговування території, вартість якого буде абсолютно виправданою і прийнятною для замовника.

Також компанія Healthy Plants надає послуги з озеленення території, посадки всіх видів рослин, догляду за газоном, стрижки плодових і декоративних дерев тощо. У своїх розсадниках ми дбайливо вирощуємо величезну кількість посадкового матеріалу, який добре адаптований під місцеві кліматичні умови, що сприяє його легкому приживанню при пересадці, а також довголіттю.

Обслуговування території. Ціна

Наша фірма - молода і прогресивна компанія, яка йде в ногу з часом і використовує в своєму побуті нові технології та обладнання. Ми постійно самовдосконалюємось, відвідуємо різні виставки, семінари, майстер-класи та школи. Ми абсолютно чітко усвідомлюємо, якою має бути якість наданих нами послуг і скільки вони повинні коштувати. Тому, якщо Вам потрібно гарне і не дороге обслуговування території, замовити його можна звернувшись в нашу компанію або залишити заявку на нашій інтернет сторінці.

Інструкція роботи з нами максимально проста - зі своїми клієнтами ми укладаємо «договір обслуговування території», де чітко прописуємо всі побажання замовника.

Хочете зробити замовлення або отримати консультацію?
Передзвоніть нам або напишіть повідомлення!
(096) 700-08-81
Написати повідомлення

Для того, щоб рівень нашого обслуговування був ще вищим, в структурі нашої компанії були створені спеціальні підрозділи:

  • «Відділ обслуговування газону»;
  • «Відділ по обслуговуванню саду»;
  • «Відділ обслуговування території».

Кожне з цих підрозділів відповідає за якісне і своєчасне виконання завдань відповідно до їхніх вимог. Догляд за газоном, садом і територією, установку автополива тощо здійснюють різні бригади, які складаються виключно з профільно-навчених фахівців.

Так в функціональні обов'язки «Відділу обслуговування території» входить:

  • комплексне обслуговування;
  • прибирання території;
  • мийка тротуарної плитки;
  • оновлення лакофарбового покриття дерев'яних і металевих конструкцій;
  • прибирання снігу.

Інструкція того, як ми працюємо:

Дзвінок - Виїзд - Договір - Проект - Реалізація - Обслуговування.

Ми тактовно впишемося в насичений ритм Вашого життя і постараємося бути непомітними під час обслуговування, а нагадуванням про нашу присутність стане лише досконально доглянута територія, на якій ви повністю поринете в комфортне проведення часу.

Наша фірма має багаторічний досвід створення красивої атмосфери на просторах з найрізноманітнішими ландшафтами. Ми вміємо майстерно змінити на краще абсолютно будь-яку територію, про що свідчать наші численні об'єкти, які можна зустріти в наступних містах: Київ, Обухів, Васильків, Бровари, Вишневе, Конча-Заспа, Київська область (Біла Церква), Узин, Володарка, Тараща, Сквира, Рокитне тощо.

Підтвердженням високого рівня нашого професіоналізму є приклади робіт і фото (відео) наших об'єктів, які можна побачити зайшовши на нашу інтернет сторінку. Ваші позитивні відгуки є найкращим стимулом на шляху до нашого самовдосконалення і найвищою мірою похвали.

Ми любимо свою роботу і цінуємо кожного свого клієнта!

plant
 
 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація: