UA
RU
Вхід
Реєстрація

Посів газону

 

Зелений трав'яний килим - невід'ємна частина будь-якого дачної ділянки або прибудинкової території. Він здатний надати ділянці естетичного вигляду і доглянутості.

Посів газону

Компанія Healthy Plants здійснює професійний посів газону в м. Київ та Київській області, а також готова надати всю необхідну інформацію, яку Ви ще не знали про озеленення території.

Технологія посіву газону: вибираємо кращий варіант

Пропонуємо Вам три основних технологічних процеси посадки газону:

  • Посівна. Відрізняється тривалістю процесу, але в підсумку, засіяна трава прослужить до 20 років при правильному догляді. Фахівцями вибирається територія, готується грунт, підбираються спеціальні травосуміші для газону і засіваються, потім поливаються.
  • Гідропосівна. Дана технологія здійснюється методом розбризкування готової суміші з насіння трав і добрив на заздалегідь підготовлений грунт. Як правило, таким способом складається дизайн парків і скверів. Сьогодні такий посів газону, вартість якого в рази вища, від інших способів, здійснюється і на присадибних ділянках. Приклади робіт можна знайти на сайті нашої фірми.
  • Рулонний. Найпопулярніший, швидкий і практичний спосіб озеленення. Відгуки власників рулонного газону вказують на те, що застелити ділянку таким чином не так дорого, як здається. До того ж, посів газону замовити можна через інтернет в нашій компанії.

В рулонний газон трава підбирається під тип ґрунту, тому немає необхідності постійно перейматися про те, зійде вона чи ні.

Інструкція догляду за ним найпростіша. Тому, рулонний посів газону замовити варто вже тільки через простоту догляду і 100-відсоткового результату.

Газон під ключ: універсальний, спорт або декоративний?
Посів газону

Щоб правильно організувати зелену ділянку у себе в будинку, необхідно розрізняти його види:

  • універсальний - тверде покриття, стійке до перепадів температур і пошкоджень. Ідеально підходить під посів газону влітку (під сніг) і поєднує в собі насіння тонконога лугового, райграса багаторічного і вівсяниці червоної.
  • спортивний - покриття, стійке до високих навантажень і погодних умов Києва (регіону), яке передбачає використання мятлика лугового і райграса. Подібний посів газону, ціна роботи якого визначається від площі ділянки, виконується тільки рулонним способом.
  • декоративний - припускає засів території мятликом луговим, костриці червоної і мітлиця білої, тобто травами, які візьмуться на засохлому грунті. За відгуками в інтернеті - це найвибагливіший вид озеленення.
Газонна трава: посів та догляд

Після будь-якої технології укладання зеленого покриття, необхідно регулярно і ретельно доглядати за ділянкою.

Посів газону
  • Посів насіння проводиться строго за інструкцією і тільки в безвітряні дні.
  • Поливати територію необхідно спеціальними розпилювачами. У нас ви знайдете фото (відео) як здійснювати полив, щоб не нашкодити дерну килима.
  • Після першого всходу трави, підстригати її рекомендується не сильно важкою газонокосаркою, щоб не пошкодити дерен. Подальша схема стрижки - чим частіше, тим краще.
  • До того, як з'явиться перша трава, по зеленому килиму не рекомендується ходити.

Наша фірма надає послуги з облаштування заміських, дачних, прибудинкових ділянок в Київській області (Біла Церква), Василькові, Жашкові, Узині, Обухові, Таращі, Фастові, Володарці, Тетієві, а також надає висококласні послуги з озеленення садиб, використовуючи газон, ціна якого безпосередньо вказує на його якість.

Не варто витрачати свої сили і час, намагаючись впоратися з укладанням самостійно, якщо можна звернутися до фахівців ландшафтного дизайну Healthy Plants і створити у себе на садибі унікальне зелене полотно.

Ми створимо зелену красу спеціально для вас!

plant
 
 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація: