UA
RU
Вхід
Реєстрація

Озеленення

 

Озеленення - це сукупність робіт, спрямованих на створення здорової і функціональної атмосфери потрібної Вам территорії.

Від того як облаштована Ваша ділянка, буде залежати якість проведеного часу на ній.

Озеленення

Сьогодні якісне озеленення ділянки (території) говорить про Ваш смак і статус в суспільстві.

Озеленення ділянки (території) це клопітка праця, так як справу ми маємо з природою і всіма наслідками, що випливають з цього (дощі, засуха, бур'яни, шкідники тощо). Компанія «Healthy Plants» - лідер з надання послуг в ландшафтній індустрії, пропонує високоякісні послуги з оформлення присадибної території: озеленення будинку (двору, вздовж паркану), озеленення альпійської гірки, озеленення дахів, рослини на яких нададуть надзвичайного колориту будь-якій споруді. Також ми забезпечимо озеленення міста, проект для котрого індивідуально розроблять наші дизайнери.

Затишна, сучасна та доглянута присадибна ділянка, благоустрій котрої «Healthy Plants» також візьме на себе, найважлівіші атрибути красивого будинку.

Наша фірма має чітке розуміння про якість, що добре простежується в наших діях. Ми знаємо як здійснити озеленення, вартість которого буде більш ніж адекватною. У нашому арсеналі відбірний посадковий матеріал, найкваліфікованіші фахівці і кращі дизайнери.

«Healthy Plants» професійно виконає наступні підготовчі роботи:

  • планування грунту - процес з вирівнювання рельєфу місцевості шляхом зрізання горбів або засипання ям грунтом;
  • установка бордюрної стрічки - обов'язковий процес: при грамотному формуванні насипних доріжок і бортів грядок; для рівномірного зрошення похилих грядок; при оформленні клумб, альпійськіх гірок, пристовбурних кіл дерев, овочевих грядок; для огорожі кореневої системи кущів для запобігання іх розростання; для захисту від бур'янів; для герметізації теплиці по периметру; для захисту основ споруд від грунту і води; при застеленні компостних ям тощо;
  • укладання сітки від кротів - процес, який в майбутньому домопоже запобігти потраплянню небажаних землерійних на територію Вашої ділянки.
Озеленення

Ми знаємо як якісно:

  • посіяти і укласти газон, який буде Вам служити довгі роки;
  • провести мульчування корою, що закриє не тілько питання естетики, а й запобігає утворенню бур'янів, хвороб та інших небажаних моментів;
  • прикрасити клумбу декоративною обсибкою, що додасть территорії вишуканості і неповторності за рахунок різновиду, калібрування матеріалу і його кольору;
  • виконати посадку декоративних рослин.
Озеленення

Також ми маємо досвід цікавого оздоблення фасадних поверхонь будинків, альтанок та інших споруд. Даний процес має назву «вертикальне озеленення» і з легкістю стане незвичним і яскравим акцентом в процесі благоустрою Вашої территории. Таке неординарне озеленення замовити можна у нас.

Наші фахівці готові оздобити будь-яку цікаву для Вас місцевість. Локація наших виконаних об'єктів це Київ, Київська Область (Біла Церква), Узин, Обухів, Васильків, Тараща, Фастів, Володарка, Тетіїв та інші прилеглі населенні пункти.

Найкращими рекомендаціями для нас є відгуки наших вдячних клієнтів і приклади робіт, які можна знайти на нашому інтернет сайті. Фото (відео) наших об'єктів говорять самі за себе.

Запевняємо Вас, що компанія «Healthy Plants», знайде індивідуальний і унікальний підхід саме до Вас і Ваших вимог. Інструкція дій наших співробітніків має максимально злагоджений характер. Ми уважно вислуховуємо побажання замовника, потім здійснюємо виїзд на об'єкт і збираємо всю необхідну інформацію. Далі розробляємо Ваш індивідуальний проект в найстисліші терміни, і втілюємо його в життя.

Адекватна ціна на наші послуги Вас приємно порадує, а гнучка схема знижок закріпить нашу співпрацю на довгі роки.

Просимо залишати Ваші відгуки на інтернет сайті Нашої компанії, Ваша думка є дуже цінною для нас.

Ми любимо свою роботу і цінуємо кожного свого клієнта!

plant
 
 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація: