UA
RU
Вхід
Реєстрація

Проектант автоматичного поливу

 

У зв'язку з глобальним потеплінням і приходом аномальної спеки і посухи в наші регіони, сьогодні все більш популярними стають системи автоматичного поливу. Розумний, штучно-створений дощ, приборканий людиною, швидко і безпомилково виконує всі команди, незалежно від часу дня і ночі, дозволяючи керувати собою на відстані. Дана технологія може використовуватися як на невеликих приватних територіях власних подвірь, так і на безкрайніх полях величезних агрохолдингів.

Проект автоматичного поливу

Все це досить дорогий задум, який є інвестиціями в майбутнє і дозволить через відносно невеликий відрізок часу компенсувати і навіть мінімізувати Ваші витрати. Його використовують для догляду за газонами і квітниками, в парках, садах і теплицях, на клумбах і при оформленні альпійських гірок, в «лакшері» зимових садах, при формуванні вертикального озеленення, для обслуговування футбольних і гольф полів, на звичайних дачних ділянках і в розкішних котеджних містечках.

При прийнятті рішення про встановлення автополива, важливо мати чітке розуміння про принцип роботи та особливості даної системи, а також бути впевненим в тому, що Ви маєте грамотний проект системи автоматичного поливу.

Проект автоматичного поливу можна прямо зараз замовити у нас на сайті.

Компанія «Healthy Plants» підбере для Вас автоматичний полив, проект якого буде враховувати, до найдрібніших деталей, специфіку саме Вашої місцевості. Сьогодні ви маєте унікальну можливість отримати персональниого помічника, який, по-перше, з точністю до міліметра обслуговуватиме задану йому територію, а, по-друге, незабаром окупить і навіть компенсує витрати на себе.

Проект автоматичного поливу - це візуалізація розміщення всіх елементів системи, яка виключає як зони пропусків поливу, так і зони, де полив не потрібний.

Звернувшись в компанію «Healthy Plants» клієнт має можливість отримати монтаж і проектування автополиву, а також довгостроковий комплекс послуг по догляду та облаштуванні території. Ми забезпечимо комфорт, чистоту, функціональність і затишок Вашої садиби.

Проект автоматичного поливу

Ми знаємо як створити для Вас проект автоматичного поливу, вартість якого Вас приємно здивує і порадує.

Проектування і розрахунок системи автополиву наші фахівці нададуть Вам в найстисліший термін, а сам проект автоматичного поливу замовити можна прямо зараз. Достатньо просто подзвонити нам!

У фірми «Healthy Plants» є чітка, налагоджена часом і професіоналізмом, інструкція дій співробітників:

  • наші фахівці здійснюють виїзд на Ваш об'єкт з метою детального огляду та збору даних;
  • враховують всі Ваші побажання і фіксують всі найкреативніші ідеї;
  • в максимально стислі терміни, ми розробляємо і видаємо клієнту готовий проект автоматичного поливу і, за бажанням, проект загального ландшафтного дизайну;
  • наступний крок - це підготовка місцевості: прибирання території, планування і установка обов'язкових супутніх елементів по запобіганню небажаних наслідків, типу просідання поверхні, шкідників та інше;
  • і на завершення - здійснюємо безпосередній монтаж.
Проект автоматичного поливу

Наші об'єкти можна зустріти в наступних містах: Київ, Київська Область (Біла Церква), Васильків, Жашків, Узин, Обухів, Тараща, Фастів, Володарка, Тетіїв та інші прилеглі населенні пункти.

Ціна на наші послуги, гнучка система знижок і зручна схема оплати закріпить нашу з Вами співпрацю на довгі роки. Ми запевняємо Вас, що люди, які хоч раз звернулися до нас, стають нашими постійними клієнтами і лишають про нас тільки позитивні відгуки.

Приклади робіт можна знайти на нашому інтернет сайті, де фото (відео) наших об'єктів говорять самі за себе.

Компанія «Healthy Plants» відкрита до спілкування і прийме до уваги всі пропозиції, відгуки та побажання. Ви маєте чудову можливість залишити їі на нашому інтернет сайті.

Ми любимо свою роботу і цінуємо кожного свого клієнта!

plant
 
 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація: