UA
RU
Вхід
Реєстрація

Проектний відділ

 

Термін «проектування» прийшов до нас з античних часів, де трактувався як «наука архітектора». Опис принципів організації даної науки викладений в роботі римського архітектора і механіка Вітрувія, який жив 2 тисячі років тому в епоху Цезаря й Августа.

Цікавим залишається той факт, що ще тоді Вітрувій написав про шість основних принципів архітектури:

Проектний відділ
  • Ordinatio (систематичність, порядок) - трактат про загальні принципи архітектури, де наведена відома тріада Вітрувія - три якості архітектури: firmitas (міцність конструкції), utilitas (користь), venustas (краса);
  • Dispositio (розташування, основа) - трактат про основи організації простору, які відображаються в трьох основних кресленнях: ichnografia (план поверху), ortografia (креслення) і skenografia (перспективний вигляд);
  • Eurythmia - трактат про красиві пропорції, де також вивчається композиція;
  • Symmetria - трактат про антропоморфізм;
  • Decor - трактак про декорації;
  • Distributio - трактат про спосіб економічного використання об'єкта.

Компанія «Healthy Plants» є компанією, яка прогресивно розвивається завдяки сучасним технологіям, готова втілити в життя найцікавіші ідеї своїх вимогливих клієнтів. Тепер поговоримо про «проект» (англ. project від лат. projectus - кинутий вперед, виступаючий), цей термін означає сукупність заходів націлених на розробку нового або поліпшення існуючого продукту з чітко визначеними цілями і датами.

Цілі тисячоліття наука про проектування мала місце бути в життєдіяльності людства. Сьогодні, в епоху нових можливостей, вона досягла найвищого рівня, підтримкою для якого є стрімкий розвиток інноваційних технологій.

Сьогодні багато успішних організації створюють цілі відділи, в яких висококласні фахівці народжують на світ нові і неординарні ідеї. Називається даний структурний підрозділ «проектний відділ», де тандем людина-технологія несе відповідальність за грамотне і функціональне розміщення об'єктів на конкретній ділянці, з урахуванням всіх архітектурних питань. Результатом роботи даного структурного осередку є дизайнерська розробка, завдяки якій планована територія стає красивою, функціональною і безпечною при її експлуатації. Сам проект може мати абсолютно різне функціональне призначення: для освітлення або автоматичного поливу чи це буде ландшафтний дизайн або дендроплан ділянки.

Так, проектний відділ компанії «Healthy Plants» - це не тільки сукупність усього вищесказаного, але й результат згуртованої роботи висококваліфікованих і креативних професіоналів, які готові втілити в життя Вашу задумку, зробивши її ексклюзивною і єдиною в своєму роді. Це наш імідж і запорука нашого успіху, про який ми гордо заявляємо з високо піднятою головою.

Скажи мені хто розробив твій ландшафтний проект, і я скажу хто ти!

Проектний відділ

Сьогодні люди все частіше звертаються за послугою створення ландшафтного проекту, щоб отримати для себе індивідуальний і неповторний ландшафтний проект ділянки (парку, двору).

Ми знаємо як втілити в життя проект ландшафтного дизайну, ціна і ексклюзивність якого Вас приємно здивує.

Ми допоможемо створити: ідеальний газон, зручний для стрижки; гарний сад, ділянка якого буде використана максимально функціонально; створимо проект автоматичного поливу і Ви забудете про марні витрати і втрати води, тощо.

Ми точно знаємо аксіому, що ділянка, ландшафтний дизайн якого продуманий до дрібниць, позбавить Вас від зайвих фінансових і трудовитрат при його обслуговуванні.

Проектний відділ

Як ми працюємо. Інструкція дій співробітників «Healthy Plants» максимально проста. Наші фахівці здійснюють виїзд на Ваш об'єкт з метою збору даних, з врахуванням всіх Ваших побажаннь. Далі, в найкоротші терміни, ми розробляємо і демонструємо клієнту те, як буде виглядати 3д (3D) візуалізація об'єкта і обговорюємо всі робочі моменти. Результат - через незначний проміжок часу, Ви маєте можливість насолоджуватися красивою і живою картинкою. Локація наших виконаних об'єктів це Київ, Київська Область (Біла Церква), Васильків, Жашків, Узин, Обухів, Тараща, Фастів, Володарка, Тетіїв та інші прилеглі населені пункти.

Адекватна ціна на наші послуги Вас приємно порадує, а гнучка схема знижок закріпить нашу співпрацю на довгі роки.

Кращими рекомендаціями для нас є відгуки наших вдячних клієнтів і приклади робіт, які можна знайти на нашому інтернет сайті. Фото (відео) наших об'єктів кажуть самі за себе.

Просимо залишати Ваші відгуки на інтернет сайті нашої компанії, Ваша думка є дуже цінною для нас.

Ми любимо свою роботу і цінуємо кожного свого клієнта!

plant
 
 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація: